Przez co nie masz ochoty na seks?

indeks1

Co niweluje chęci do uprawiania seksu?

Choroba

Poważna choroba, taka jak np. cukrzyca typu II, może między innymi obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co owocuje obniżonym zainteresowaniem seksem. Niski poziom testosteronu może także skutkować osłabieniem mięśni, uszczupleniem masy kostnej oraz zaburzeniami wzwodu. Inne choroby, które
kamagra zel mogą wywoływać niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból i problemy z sercem. Jeśli cierpisz na któreś z tych schorzeń, podpytaj swojego lekarza, jak możesz przeciwdziałać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki na receptę, takie jak Proscar zalecany w terapii prostaty, mogą również powodować obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze efektów ubocznych ich używania. Przed rozpoczęciem zażywania jakichkolwiek leków na receptę, precyzyjnie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o ich korzyściach tania kamagra jak również o ich skutkach ubocznych.

Tryb życia

Większość ludzi uważa, iż niski poziom zainteresowania seksem to kłopot, który dotyczy starszych mężczyzn. Jednak to kłamstwo. W dzisiejszych czasach wielu młodych mężczyzn w późnych latach 30. i wczesnych 40. zgłasza problemy z niskim libido. Jednym z powodów takiej sytuacji może być nieprawidłowy styl życia lub złe nawyki, takie jak palenie tytoniu, zła dieta, zbyt mało snu oraz inne podobne okoliczności. Zastanów się nad przemianą stylu życia, rzuć palenie, zacznij uprawiać sport i zmień dietę na lżejszą, a ochota na seks nie powinna stanowić już problemu.