Sposoby na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj miast jazdy taksówką

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, powinieneś regularnie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia oraz kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Badania dowodzą, iż faceci, którzy przechodzą codziennie 3 kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej problemów ze wzwodem w porównaniu cialis bez recepty do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zatykanie się żył jest jedną z istotnych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice działają na optymalnym poziomie jedynie wtedy, gdy się systematycznie ćwiczy. Nie trzeba na starcie robić wszystkich trudnych ćwiczeń członka, aby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Niezwykle łatwe ćwiczenie, jak przechadzka zamiast zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, żeby spowodować widoczną różnicę błyskawicznie i w wygodny sposób. Kolokwialnie mówiąc, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to naprawdę możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zarówno ziewanie jak i erekcja są owocem istnienia nietrwałego, jednakże niesłychanie aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Kiedy substancja ta zostanie już uwolniona w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust lub do członka. Nigdy nie czułeś małego drżenia w kroczu w czasie ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Zacznij więc częściej ziewać i uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię uznają za lenia.

Dobrze się wysypiaj

Po seksie twój członek jest na ogół wyczerpany. Musi odpocząć. Z tej przyczyny niezwykle ważne jest, żebyś zaznał tyle snu, ile tylko możesz. W trakcie zdrowego snu zdrowy facet zaznaje pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to sytuacja do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, iż twój członek jest kamagra zel zdrowy oraz gotowy znowu do użycia. Twój penis “ładuje się” w trakcie snu. A więc dla silnej i zdrowej erekcji, zdrowy i długi sen jest niezwykle ważny.