Untoxin – Czujesz się ciągle zmęczony oraz niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Spróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w struktur kapsułek. Efekt ten określony jest do wykorzystywania w stanach prania oraz detoksykacji organizmu ze niebezpiecznych substancji, których nagromadzenie prawdopodobnie żyć wynikiem stosowania nieodpowiedniej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Zabiera się obecne na naturalne przyspieszenie tempa przemiany materii. W efekcie przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji masy ciała. 

Ponadto składniki takie jak wyciąg z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji prostej oraz sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego przychodzą na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we naturze, co przenosi się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z wyników żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Kapsułki należy brać w trakcie bądź po posiłku, popijając ogromną miarą wody. 

Pierwsze efekty stosowania preparatu Untoxin można stwierdzić zaraz po siedmiu dniach od przygotowania jego używania. 

Należy pamiętać o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Untoxin jest alergię na pewien jego składnik.

Suplementy diety winnym stanowić pozostawiane w temperaturze domowej w styl niedostępny dla przeciętnych dzieci. Chronić przed promieniowaniem oraz życiem wilgoci. Produkt przeznaczony jest dla pań dorosłych. Suplement diety nie potrafi stanowić traktowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin tanio

Derminax promocja

Follixin promocja