African Mango 900 – Jeśli pragniesz pozbyć się nadmiernych kilogramów sprawdź skuteczny specyfik African Mango 900!

African MANGO to właściwy suplement diety widoczny w budowie pigułek. Wyrób ten promowany stanowi dla osób odpowiedzialnych, które zmagają się z nadwagą i potrzebują zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do używania pigułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu oraz kontroli masy ciała.

Podstawowym składnikiem produktu jest ekstrakt z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Fakt ten zyskał popularność w Stopniach Zjednoczonych. Przeprowadzono wiele badań, tworzących na końcu udokumentowanie jego efektywności.

Wyciąg z pestek afrykańskiego mango jest wydajnym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa istotną postać w toku odchudzania. Fakt ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i redukując odczuwanie głodu.

Zawarty w formulacji produktu African MANGO wyciąg z pestek afrykańskiego mango wspiera redukcję i władzę wagi. Element ten dodatkowo wpływa korzystnie na obniżenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we natur.

Skład:

W składzie suplementu diety African MANGO wydobywają się:

wyciąg z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając dużą zawartością wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do przyjęcia to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla osiągnięcia najciekawszego efektu należy stosować kapsułki w trakcie bądź wręcz po posiłku.

Zawartość składników w 3 kapsułkach produktu African MANGO: 1200 mg wyciągu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (czyni to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie naruszać niezbędnej do podjęcia dziennej porcji preparatu.

AfricanMango 900

biovelis tabs

BreastFast