Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja kobieta nie była w cali zaspokojona? Panie wymagają więcej czasu, by poczuć pełną zabawę z seksu i poznać orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co znasz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja żona starała Ciż się powiedzieć, iż aktualne nie problem, co jeden wiesz, iż nie udało Ciż się jej w wszyscy zaspokoić. Jeżeli zdarza Ciż się toż szczególnie, ona potrafi w finale stracić cierpliwość.

Długi seks przygotowuje się być kluczem do udanego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” moim znajomym, jeżeli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na wesele istnieje sposób, który tak rokuje. Niewykluczone, że ze bliską żoną w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą przejść do sprawie.

Formuła Climax Control może zrobić, iż będziesz w stanie dłużej uprawiać sex aniżeli przed podjęciem kuracji. Ten dodatkowy czas jest nadzieję zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie stosunku to wkrótce tylko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz tworzył szansę kontynuowania zabawy (jeśli tylko Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Potrafisz nim kierować. Właśnie nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić seks tak długo jak marzy o tym Twoja partnerka.

ClimaxControl

derminax

Femmax