TriApidix300 – Pragniesz pozbyć się nadmiernych kilogramów? Przetestuj ten niekonwencjonalny środek juz teraz!

Suplement TriApidix300 przeznaczony stanowi dla kobiet odchudzających się, które zależą pozbyć się zbytecznych kilogramów oraz utrzymywać wagę.

TriApidix30 metabolizm i wykonywa, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 pomaga i w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, wyciąg z zielonej herbaty 55% EGCG, wyciąg z gorzkiej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, wyciąg z guarany 22%, ekstrakt z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zawarte w skutku to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno przenosić się tak, jak zalecił specjalista lub zgodnie z informacjami widocznymi na ulotce.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do użytkowania w procesie dnia to dwie kapsułki – rano i wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy zaznajomić się z historią ulotki dodaną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem bądź farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na każdy składnik produktu. Preparatu TriApidix300 nie należy brać w okresie chce i podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy nosić w znaczeniu niedostępnym dla niemowlęta. Przed zażyciem należy przetestować datę pozycje na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać zapraszanej do spożycia w rytmu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie potrafią stanowić przydatne jako substytut zróżnicowanej diety.

Triapidix300

Ultra-Slim