Untoxin – Oczyść swój orgranizm oraz poczuj się znacznie lepiej! Dzisiaj jest to niesamowicie proste z Untoxin!

Untoxin to suplement diety w istoty tabletek. Skutek ten dany jest do przyjmowania w sezonach oczyszczania oraz detoksykacji organizmu ze złych substancji, których nagromadzenie potrafi istnieć efektem stosowania nieodpowiedniej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Dokonuje się to na zdrowe przyspieszenie tempa przemiany materii. W wyniku przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji masy ciała. 

Ponadto składniki takie jak wyciąg z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji ładnej i wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego działają na ograniczenie poziomu złego cholesterolu we natur, co odkłada się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Skład:

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane spożycie:

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Kapsułki należy decydować w trakcie czyli po posiłku, popijając niezliczoną ilością wody. 

Pierwsze wyniki zażywania preparatu Untoxin można określić już po siedmiu dniach od zaczęcia jego przyjmowania. 

Należy myśleć o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do używania preparatu Untoxin jest alergia na jeden jego składnik.

Suplementy diety winnym stanowić przechowywane w temperaturze domowej w porządek niedostępny dla maleńkich dzieci. Chronić przed światłem i robieniem wilgoci. Wyrób poświęcony stanowi dla kobiet odpowiedzialnych. Suplement diety nie że istnieć przydatny jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoksin

Acai-Berry-Extreme

african mango