Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych oraz dobrodziejstwo wychodzące z znacznych elementów wzmacniających, które dostają się w niniejszym serum sprawiają, iż już po pierwszej aplikacji widać oraz odczuć różnicę. To znakomita formuła, która przechowuje się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w prawdziwych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To jednak wciąż niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 i powiązanych spośród nimi pomoce. Wyciągi z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży kieruje do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin A, C oraz E efektywnie ochrania włosy przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co liczy niezbyty dowód iż warto zastosować z plusów tego specyfiku osobiście.

Vivese Senso Duo Oil

ProEngine Ultra

Revitalum-Mind Plus

Vivese Senso Duo Shampoo