Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz specyfiku, który zlikwiduje ten problem oraz polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się dziś nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną zapewne być nieprawidłowa dieta i złe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w niniejszym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który ułatwia ich wygląd oraz budowę. Dzięki tak dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, doskonale przyznają się zarówno dla pań, jak również dla ludzi, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że wszystek olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, działając na pozostały element włosa:

– zmuszając go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Zasilają w niniejszym zakończone w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To dziś te momenty decydują o sprawnym funkcjonowaniu mózgu i pamiętają znaczące miejsce w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wychodzeniu, i co wewnątrz tym idzie, choćby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso Duo Oil