Doskonałe wyniki przy małym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
maksymalny efekt treningów
najdoskonalsza klasa materiałów
przypływ sile oraz mocy
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

ZBUDUJ WŁASNĄ FORMĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura stanowi w terenu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją chęć oraz masę mięśniową. Toż niezwykle wydajny i zaawansowany środek dostępny dla każdego, kto potrzebuje stworzyć rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwoli Ci stworzyć mięśnie jak stal. Miej najodpowiedniejsze efekty wysiłków i poczuj różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie pozostał na ochron Twojego testosteronu. Świadczy to też korzyści. Zobacz gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie masy i siły jeszcze nigdy nie istniałoby rzeczywiście przyjemne oraz duże. Będziesz uznawał gwarancję, że testosteron nie zamieni się już przenigdy w estrogen. Stosowanie Cerberusa razem z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do sprawienia Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą zmianę i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające efekty ruchów i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na szybkość i wkrocz na drugi poziom ćwiczeń. Kimera to większa skuteczność i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin i minerałów, przygotowany specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i spełnij to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pozytywnie na skutki treningów. Zwiększ wydajność fizyczną choćby o 30%. Szybciej relaksuj się po jakiejś morderczej walce i lub skory do kolejnego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Doskonale znasz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to także zorganizowany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najniższym szczególe. Niestety będziesz był żadnych wątpliwości jak dawać suplementy, co spożywać a gdy ćwiczyć, żeby zmienić organizację i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Rezultaty będą znane już za trzy miesiące!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )