Marzyłeś o idealnej formie, jednak trudno o taki rezultat? Wypróbuj nowoczesnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i blokuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najefektywniejsze aktywne składniki oddają Ci gwarancję, że Twój testosteron, na jaki tak mocno pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

SKUTECZNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ rezultaty swoich treningów. Cerberus pozwala Ci stworzyć mięśnie ze byliśmy i wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie mocy i odporności jeszcze wcale nie było oczywiście spokojne oraz mocne.
Cerberus

Jeśli chcesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że jest enzym, aromataza, który daje na konwersję androgenów (w tym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym ten znaczy wtedy Twoim wrogiem. Cerberus jest skutecznym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zobaczysz jak poprawia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia efekty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu rozwoju we natury
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która zajmuje produkcję estrogenu i trzyma poziom testosteronu na znacznym poziomie. To wszystko bez końców ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj razem z środkiem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako mały chłopak grał w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że natrafiłem na siłownię. Pokazało się, że jest predyspozycje do czynienia mojej opinie. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad twoim mięsem i wyborem zdrowej diety nauczyły go jak odpowiednio myśleć o siebie. Tę myśl przekazuje swoim podopiecznym.

Cerber to znaczny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol dopomoże Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Sprawdź!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )